خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

ارسال سئوال و پرسش

ارسال سئوال

مخاطب گرامی از طریق این فرم میتوانید کلیه سئوالات و پرسش هایی که تمایل دارید در سایت پرسشکده آفتابگردون ثبت شده و توسط سایر کاربران فارسی زبان مورد بررسی و پاسخگویی قرار بگیرد ، استفاده نمایید . لازم به تذکر است که قبل از ارسال سئوالات خود قوانین و مقررات سایت آفتابگردون را مطالعه نموده و سپس نسبت به ارسال آن اقدام فرمایید .

کلیه پاسخهای احتمالی برای سئوالات ثبت شده شما توسط سایر کاربران و مخاطبان عمومی سایت آفتابگردون و از طریق فرم نظرات انتهای هر پرسش تکمیل و ارسال میگردد لذا انتشار نظرات مربوطه به معنی تایید محتوای آن نظرات نبوده و شما چنانچه نیازمند پاسخ تخصصی و کارشناسی برای سئوالات خود دارید باید حتما به مراکز مشاوره ای مجاز و دارای صلاحیت علمی لازم رجوع نمایید و نظرات و پاسخهای منتشر شده در این سایت را ملاک تصمیم گیری خود قرار ندهید .

بدیهی است مسئولیت هرگونه ضرر و زیان ناشی از عدم رعایت قوانین و مقررات این سایت به مدیران پرسشکده آفتابگردون یا اشخاص ثالث بر عهده شخص خاطی بوده و در صورت لزوم وفق مقررات حقوقی و جزایی کشور اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت .

این اطمینان به شما مخاطب گرامی داده میشود که کلیه سئوالات و پیامهای ارسالی توسط کاربران توسط تیم پرسشکده آفتابگردون به دقت بررسی و مطالعه شده و در دسته بندی لازم در سایت منتشر خواهد شد . به علت حجم بالای سئوالات لطفا از ارسال پرسش تکراری خودداری فرمایید .

با آرزوی سعادت و توفیق الهی
تیم پرسشکده آفتابگردون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *