خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

قوانین آفتابگردون

قوانین آفتابگردون

سایت پرسشکده آفتابگردون یک پایگاه عمومی در حوزه نظرسنجی آنلاین میباشد ، در این سایت کلیه افراد جامعه میتوانند سئوالات عمومی مورد نظر خود را به اشتراک گذاشته و سایرین نیز بر اساس دیدگاهها و نظرات و تجربیات شخصی خود اقدام به پاسخگویی به آنها نمایند .

کلیه پاسخهای احتمالی برای سئوالات ارسال شده توسط سایر کاربران و مخاطبان عمومی سایت آفتابگردون و از طریق فرم نظرات انتهای هر پرسش تکمیل و ارسال میگردد لذا انتشار نظرات مربوطه به معنی تایید محتوای آن نظرات نبوده و افراد چنانچه نیازمند پاسخ تخصصی و کارشناسی برای سئوالات خود دارند میبایست صرفا به مراکز مشاوره ای مجاز و دارای صلاحیت علمی لازم رجوع نموده و از نظرات کارشناسی متخصصان در همان حوزه استفاده نمایند لذا درج نظرات و پاسخهای منتشر شده در این سایت را نمیتوانید ملاک عملکرد و تصمیم گیری خود قرار دهید .

صرف ارسال پرسش یا ارسال پاسخ و نظر در این سایت هیچگونه حقی را برای ارسال کننده ایجاد نکرده و تیم مدیریت پرسشکده آفتابگردون در تایید یا رد مطالب ارسالی مخییر بوده و در صورت رعایت مفاد و قوانین عمومی سایت نسبت به انتشار آن اقدام خواهند نمود .

اساس فعالیت این سایت برای کلیه مخاطبان خود بصورت رایگان بوده و درخواست هیچگونه وجهی بابت ارسال سئوالات یا پاسخگویی به آنها توسط تیم مدیریت سایت انجام نمیگردد زیرا خلاف قوانین پرسشکده آفتابگردون میباشد . لازم به تذکر است هزینه های احتمالی دریافتی بابت هرگونه تبلیغات در سایت از شمول این قاعده مستثنی میباشد . مدیران سایت آفتابگردون هیچ گاه اطلاعات شخصی شما را از طریق ایمیل ، تماس تلفنی و پیامک درخواست نخواهند کرد .

سایت پرسشکده آفتابگردون مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از سایت در هر زمان این “شرایط و الزامات” را مورد تجدید نظر قرار دهد . مخاطبان آفتابگردون مقید و متعهد به رعایت چنین تجدید نظرهایى هستند و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از صفحه قوانین دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع گردند .

سایت آفتابگردون هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا…کاربر یا دیگران شود نخواهد داشت .

همچنین پایگاه آفتابگردون این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود .

سایت پرسشکده آفتابگردون مسئولیتی در قبال محتوای نظرات و پاسخهای بارگذاری شده ندارد و هیچ تضمینی بر اعتبار علمی و درستی آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهد داشت .

در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع می‌باشد و اینگونه نظرات یا پاسخهای ارسالی حذف خواهند شد .

همچنین قرار دادن لینک‌هایی به سایت های غیر قانونی ، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند ، ممنوع است و اینگونه نظرات یا پاسخهای ارسالی حذف خواهند شد .

مسئولیت هرگونه ضرر و زیان ناشی از عدم رعایت قوانین و مقررات این سایت به مدیران پرسشکده آفتابگردون یا اشخاص ثالث بر عهده شخص خاطی بوده و در صورت لزوم وفق مقررات حقوقی و جزایی کشور اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت .

سایت پرسشکده آفتابگردون به هیچ نهاد و حزب و جریان سیاسی گرایش نداشته و صرفا اقدام به انتشار نظرات و پاسخهای مخاطبان فارسی زبان خود مینماید .

در این بین همراهی شما دوستان و مخاطبان گرامی برای ما بسیار ارزشمند و دلگرم کننده بوده و بنابر این از همه پیشنهادات و انتقادات سازنده در بهتر شدن فرهنگ پرسش و پاسخ به جامعه مخاطبین خود استفاده خواهیم نمود .

با آرزوی سعادت و توفیق الهی
تیم پرسشکده آفتابگردون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *