خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

حساسیت آقای کارگردان برای نگارش و ساخت فیلمی درباره واقعه غدیر/ تلاش برای جلوگیری از حاشیه

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ عباس لاجوردی نویسنده و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «مولا» به خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: با وجود اینکه نگارش فیلمنامه این اثر به پایان رسیده بود، به خاطر حساسیت موضوع و محتوای آن سفرهایی به قم، نجف و مشهد داشتیم تا بتوانیم به جمع بندی نهایی برسیم.
وی افزود: این سفرها با هدف تحقیق و بررسی بیشتر بود تا بتوانیم قدم ها را بدون تردید و با اطمینان در تولید برداریم و پس از آماده شدن فیلم، درگیر سرنوشت برخی فیلم های توقیف شده با محتوای مذهبی، نشویم.
این کارگردان ادامه داد: تیم نویسندگی به سرپرستی خودم با وسواس کار را دنبال می‌کند و تا زمانی که به نقطه مورد تایید نرسیم، دست از تلاش برنمی داریم.
گفتنی است فیلم سینمایی «مولا» با موضوع غدیر به نوعی به زندگی علی بن ابی طالب (ع) می پردازد. اوج داستان این فیلم درباره واقعه غدیر است و زیر نظر علمای متخصص حوزه غدیر، نجف و قم ساخته خواهد شد.
ساخت «مولا» که کارگردانی آن بر عهده عباس لاجوردی است، حواشی هم داشته که این کارگردان نسبت به آن واکنش نشان داده است.  عباس لاجوردی پیش از این فیلم سینمایی «جشن تولد» را ساخته است.
انتهای پیام/ 
 

منبع باشگاه خبرنگاران جوان : yjc.ir
۲۰۱۹-۰۷-۱۱ ۲۱:۴۶:۰۰

بنر دوره مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *