خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

امیر کبیر جشنواره ملی دانش آموزی برگزار می کند

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جشنواره ملی دانش‌آموزی امیرکبیر با هدف علاقه مندسازی دانش‌آموزان به ریاضیات برگزار می شود.
در این جشنواره مجموعه‌ای از مسابقات و چالش‌های جذاب ریاضی برای شرکت کنندگان طراحی شده است که در این مسابقات حل مسائل ریاضی به صورت گروهی انجام می‌شود و دانش‌آموزان فارغ از آموزش‌های کتاب درسی، با مفاهیمی در ریاضی مانند نظریه مجموعه‌ها، گروه‌ها، گراف و آنالیز ترکیبی آشنا می‌شوند.
همچنین باتوجه به اینکه در جریان بازی‌ها، مسابقات و چالش‌ها نامی از این مباحث به میان نمی‌آید اما این مباحث به صورت عملی و مهارتی به کار گرفته می‌شوند.
اولین جلسه هماهنگی با مدیران، رابطان، مربیان و معلمان پژوهش ۲۶ خرداد ماه در دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود و در این جلسه رئیس دانشکده ریاضی دانشگاه، رئیس انجمن ریاضی ایران، برخی از مولفان کتب درسی و اساتید المپیادهای ریاضی و دبیر اجرایی حضور دارند.
یادآور می شود، شرکت در این نشست برای علاقه مندان آزاد است و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه جشنواره به نشانی asrf.aut.ac.ir مراجعه و یا با شماره‌های ۶۴۵۴۵۶۶۸ و ۶۴۵۴۵۶۵۴ و ۰۹۰۱۷۰۷۰۳۲۶ تماس حاصل کنند./‏

منبع ایرنا : irna.ir
۲۰۱۹-۰۶-۱۲ ۱۲:۴۸:۰۴

بنر دوره مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *